Haber

Eşine terör estiren adam: ‘Toplumda ‘Şeytan’ olarak damgalandım, gerçek böyle değil’

Eşini dehşete düşüren adam şöyle konuştu: “Toplumda ‘Şeytan’ olarak damgalandım, işin aslı öyle değil”

Eşini sokak ortasında terörize etmişti, kendini böyle savundu.

“Eşim ve ailesi beni istismar etti”

KOCAELİ – Kocaeli’de boşanma aşamasında olan eşinin önünü kesen şahıs, kadını silah zoruyla araca bindirmeye çalıştı, korkulu anlar kameraya yansıdı. Konuyla ilgili videoyu paylaşan kaçak adam, “Videoyu izleyenlerin çoğu bana hak vermiyor. Toplumda ‘Canavar’ olarak damgalandım. İşin doğrusu öyle değil. . Karım ve ailesi beni sömürdü.”

Olay, 2 gün önce Darıca ilçesi Osmangazi Mahallesi, Kuştepe Caddesi, Şehit Yakup Gitmez Sokak’ta meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Sadık Ş. boşanma sürecinde olan eşi E.Ş.Y.’yi bloke ederek tabanca doğrulttu. Kadını tehdit ve küfür eden Sadık Ş., boşanmak üzere olan eşini zorla araca bindirmeye çalıştı. Market alışverişinden döndüğünde başına gelenlere şaşıran bayan, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Yüzünde cerrahi maske bulunan Sadık Ş., kadının otomobile binmemesi üzerine olay yerinden kaçtı.

beni sömürdüler

Konuya ilişkin görseli paylaşan Sadık Ş. 2 gün önce, aslında 8 yıl önce başıma bir olay geldi. Yıllar önce Suriye’den gelenlerle kardeş bir ailemiz oldu. Şu anda evli olduğum eşimin ailesini kardeş olarak seçtim. Ailesi.Bütün yardımlarını yaptım.Kızlarıyla tanıştık evlendik.Bu ailenin her ihtiyacına,eksikliğine koştum.Bunu Allah ve insanlık rızası için yaptım.Olayın videosunu izleyenlerin çoğu beni tasvip etmedi.Toplumda ‘Kutsal Adam’ olarak damgalandım.İşin aslı bu kadar değil.Kadını da erkeği de hiçbir zaman koruyamayız.Adaletin tecelli etmesi için iki tarafı da dinlemek zorundayız. Bu insanlara her türlü yardıma koştum.Dediklerini yaptım.Eşim benimle ikinci kez evlendi.Şimdi üçüncü evliliğinden sonra 25 yaşında.Biz ahlak diyoruz,ahlak diyoruz.” onu kullanmanın ne demek olduğunu tahmin ettin mi? Bu aile beni sömürdüğü için 8 ay zorluk çektim. İstemenin sonu yok, Allah’ın her gününü istiyorlar.”

Polis ekipleri, firari şahsı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

develi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu