Teknoloji

King Arthur: Knight’s Tale Yeni Nesil Konsollara Geliyor: İşte Tarih

 
Sıra tabanlı strateji rol yapma oyunu King Arthur Knight’s Tale’in geliştiricisi NeocoreGames, oyunun 22 Şubat 2024’te PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacağını duyurdu. King Arthur Knight’s Tale, ilk olarak Erken Erişim sürümü olarak yayınlandı. 26 Ocak 2021’de Steam üzerinden PC için. Daha sonra 26 Nisan 2022’de tam sürüm olarak geldi.
 
Konsol sürümü çeşitli iyileştirmeler içeriyor
 
 
 
Oyunun yeni nesil versiyonları birçok konsol iyileştirmesi içeriyor. Oyuncular, grafik seçenekleriyle 4K görseller sunan Kalite Modu veya kare hızına öncelik veren Performans Modu arasında seçim yapabilecek. Ayrıca yerel çok oyunculu mod ile Avalon’un savaş alanlarında arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.
 
Dokunsal geri bildirim desteğine sahip versiyonda PlayStation 5 oyuncuları, DualSense kontrol cihazı sayesinde savaş alanındaki çatışmayı daha iyi hissedebiliyor. Bunların dışında her iki konsolda da kupalar mevcut. Bunları da takip edebilirsiniz.
 
Konsol sürümlerine yönelik takviyeler, sezonluk içerikler, isteğe bağlı savaşlar ve daha fazlası oyunun çıkışıyla birlikte gelmeye devam edecek.
 
konsol römorku
 
 

andirinajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu