Teknoloji

Kullanıcılara Counter-Strike 2 Daveti Gönderme

Counter-Strike 2 oynamak istiyorsanız şans sizden yana olabilir. Yaşanan yeni gelişmeye göre sonlu test süreci ihtiyacını karşılamaktadır. Kullanıcılara Counter-Strike 2 davetleri gönderiliyor . Ayrıntılar burada.


İlginizi çekebilir:  Counter-Strike 2 Beklenen Özellikle Geliyor


Daha gelişmiş CS:GO diyebileceğimiz Counter-Strike 2, mart ayında duyuruldu. Haritalar, tıklama değeri, geri dönüş özelliği, revize edilmiş ön ayar seti, ızgara menü sistemi ve sis efektinin yeniden düzenlenmesi gibi birçok değişiklikle oyunculara sunulacak.

Valve, Kullanıcılara Counter-Strike 2 Davetiyeleri Göndermeye Başladı

Geçtiğimiz haftalarda maalesef yanlış olan çıkış tarihi hakkındaki iddiaların ardından heyecan verici yeni bir gelişme daha yaşandı. Eğer Premium Yükseltmeniz varsaVe gereklilikleri karşılayan bir CS:GO sıralamanız varsaSınırlı test sürecine katılabileceksiniz.

Amacı oyunun bazı özelliklerinin değerlendirilmesi olan teste katılmak için CS:GO oyununa giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ‘Sınırlı Test Davetiyesi’ penceresinde ‘Kayıt Ol’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. farklı kullanıcı konfigürasyonlarında ve sunucu altyapısını test etmek ve geri bildirim almak. Test belgesinin boyutunun 15 GB olduğu söyleniyor.

Uzun zamandır birçok oyuncunun merakla beklediği Counter Strike 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Getireceği yeniliklerle ilgili niyetinizi aşağıdaki yorum kısmında paylaşmayı unutmayın.

basyaylaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu