Haber

Sakaryalı sporcu Türkiye şampiyonu oldu

SAKARYA (İGFA) –Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü atletizm sporcusu Emrullah Keskin, Bursa’da katıldığı Türkiye U18 Salon Atletizm Şampiyonası’nda rüzgarı estirdi.

60 metre yarışında 7.15 saniyelik derecesiyle Türkiye Şampiyonu olan başarılı sporcu performansıyla da büyük beğeni topladı. 24-25 Ocak tarihleri ​​arasında Bursa Osmangazi Spor Salonu’nda düzenlenen etkinlikte toplam 672 sporcu boy gösterdi. Çekişmeli anlara sahne olan yarışlara sporseverlerin ilgisi yoğun oldu.

Organizasyon sonrası duygularını paylaşan Keskin, “Çok verimli ve yoğun bir hazırlık süreci geçirdik. Bugün burada Türkiye’nin birçok yerinden sporcuların katılımıyla çok değerli bir etkinlik gerçekleştirildi. Bu müsabakanın bizim için kolay olmayacağını biliyorduk ama güzel bir sonuç elde ederek Türkiye Şampiyonu olduk. İnşallah bundan sonraki düzenlemelerde şehrimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Bu noktaya gelirken ciddi bir çaba ve takviye görüyoruz. Bu konuda desteğini esirgemeyen Liderimiz Ekrem Aziz Bey’e ve hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

cihanbeyli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu