Haber

Torbalı Belediyesi Güreş Takımı İzmir’de büyük başarıya imza attı

İzmir’de düzenlenen U20 Güreş Turnuvası’ndan 4 altın, 4 gümüş ve 3 bronz madalyayla dönerek tarihi bir başarıya imza atan Torbalı Belediyesi Güreş Grubu, dün Belediye Başkanı Mithat Tekin’i ziyaret etti.

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin spora ve sporcuya desteklerini sürdürüyor. Bu kapsamda Torbalı Belediyesi, 25 kategoride 62 eğitmenle açtığı kurslarla gençlerin gelişimini ve başarısını sağlıyor, öğrencilerin turnuvalarda başarıyla mücadele etmelerini sağlıyor.

dönmesini sağlar. Geçtiğimiz günlerde İzmir’de düzenlenen U20 Güreş Turnuvasına katılan Torbalı Belediyesi güreş takımı, büyük bir başarıya imza atarak ilçemizi gururlandırdı. Genç sporcular turnuvadan 4 altın, 4 gümüş ve 3 bronz madalyayla dönerek büyük bir başarıya imza attı.

İmzalamıştı. Grup halinde turnuvaya damgasını vuran genç sporcular, dün Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti. Taleplerini Lider Tekin’e ileten genç sporcular, 2 Şubat’ta Sakarya’da düzenlenecek Türkiye Futbol Şampiyonası’na katıldı.

Finallerde başarı sözü verdi.

“BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM”

İzmir’de düzenlenen turnuvaya damga vuran genç güreşçileri tebrik eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, yaptığı açıklamada, “Belediyemiz 4 altın, 4 gümüş ve 3 bronz madalya alarak takım olarak büyük bir farkla şampiyon oldu. U20 İzmir İl Şampiyonası’na ve Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.” “Güreş takımını ofisimizde ağırladık. Başarılarıyla gurur duyduğumuz öğrencilerimize ve onlara büyük katkı sağlayan antrenörlerimiz İsmail Erdoğan, Bedri Dayan ve Funda Bayraktar’a teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Sakarya’da düzenlenecek turnuvaya gidecek takıma başarılar dileyen Başkan Tekin, “Sakarya’dan başarılı bir şekilde döneceğinize yürekten inanıyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. Desteğinizi sonsuza kadar sürdüreceğiz. Adını yaşatın. Torbalımız Sakarya’da biliniyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu