Haber

Törene damga vuran anlar! Cumhurbaşkanı Erdoğan seccadeyi kaldırıp Kılıçdaroğlu’na mesaj gönderdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı’nda Bağcılar Toplu Açılış Töreni’ne katıldı. Erdoğan’a konuşmasının ardından Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir tarafından seccade hediye edildi.

HEDİYE HEDİYE OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, göstermek için hediyesini kaldırarak, “Bu seccade ayakkabıya basmak için değil. İnşallah 15 Mayıs’ta bu seccadenin üzerinde şükür namazı kılabiliriz.” dedi. söz konusu.

“TALİMATLARI PENSİLVA’DAN ALDILAR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende yaptığı konuşmanın bir bölümünde, “Bugün Cumhur İttifakı ile yola çıktık. 14 Mayıs’ta bu yolculuğu çok farklı bir boyuta taşıyacaksınız. Ayakkabılarıyla seccade. Onlara göre bu yasaldır. Yapabilirler. Talimat Pensilvanya’dan. Bunlara en güzel cevabı 14 Mayıs’ta aziz milletim verecektir.” ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU’NUN SIRRA ADIMI GÜNDEM OLDU

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçaroğlu’nun ayakkabısıyla seccadeye basarken verdiği poz gündem oldu. Fotoğrafın gündem olmasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Özür dilerim, seccadeyi göremediğim için çok üzgünüm. Kimseyi üzmek istemiyorum. başta milletim olmak üzere tüm dünyayı, buradan istismarcıları ve kullandıkları propaganda aygıtlarını milletimizin vicdanına bırakıyorum.” Sözlerini kullandı.

egirdirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu