Yaşam

Yeşilçam’ın efsane jönü Bursa’da ortaya çıktı

BURSA (İGFA) – Uzun bir ortadan sonra Bursa’da ortaya çıkan Salih Güney, göz kapağı operasyonuyla ilgili Op. Dr. Tuncay Sezgin’den ayrıntılı bilgi aldı.

Göz kapağı estetiği operasyonu alanında Türkiye’nin en başarılı tabiplerinden olan Op. Dr. Tuncay Sezgin, tanınmış isimlere yaptığı ameliyatların akabinde ünlülerin tabibi haline geldi. Bugüne dek çok sayıda ünlü ismi ameliyat eden Sezgin’in kapısını çalan isim bu sefer usta sanatçı Salih Güney oldu. Dr. Sezgin’in bu husustaki muvaffakiyetlerini duyan Güney, gerek göz muayenesi olup gerekse göz kapaklarıyla ilgili şikayetlerini ileten Güney, operasyonla ilgili bilgi aldı.

HEM SIHHAT HEM ESTETİK…

Salih Güney’i son derece saağlıklı görmekten duyduğu memnunluğu lisana getiren Dr. Sezgin, sanatkara göz kapağı operasyonu önerdi. Göz kapağı operasyonunun kişinin hem sıhhati hem de estetik görünüşü için kıymetine dikkat çeken Sezgin, sürecin 45 dakika sürdüğünü ve hastanın 1 hafta ile 10 gün içinde yeni bakışlarıyla olağan yaşantısına geri döndüğünü söyledi. Dr. Sezgin, göz kapağı rahatsızlıklarının yaşlılığa bağlı olacağı üzere genetik faktörlerden de kaynaklandığını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu