Yaşam

Kubilay Aka Jack&Jones için Danimarka’da

Danimarka’nın dünyaca ünlü markası Jack&Jones’un marka elçisi Kubilay Aka, geçtiğimiz günlerde markanın genel merkezini ziyaret etti. Jack & Jones’un renkli gezi programı ile Aarhus, Brande ve Kopenhag gibi farklı şehirleri keşfeden ünlü oyuncu keyifli anlar yaşadı.

Özgün tasarımlarıyla farklı tarzlara alternatif görünümler sunan Danimarkalı marka Jack&Jones, onur konuğu Kubilay Aka’yı genel merkezinde ağırladı. Aarhus, Brande ve Kopenhag gibi farklı şehirlerde çıktığı seyahat rotasında kültür-sanat etkinliklerinin yanı sıra ofis ziyaretlerinin de yer aldığı yoğun bir programla Danimarka’yı keşfeden Kubilay Aka, İstanbul’a unutulmaz gezi anılarıyla döndü.

Ülkenin başkenti Kopenhag’da başlayan gezi, şehrin kanallarını ve kültürel mekanlarını gezerek başladı. Ertesi gün dev bir şehir standını andıran Süperkilen’i keşfeden Kubilay Aka, dünyanın işleyen en eski üçüncü eğlence parkı olan Tivoli Bahçeleri’ni ziyaret ederek güne devam etti. Gezinin üçüncü gününde Aarhus ofisini ziyaret ederek Jack&Jones Danish grubuyla bir araya gelen Kubilay Aka, ardından Brande’deki merkez ofise giderek özel bir görüşme gerçekleştirdi. Dünyanın dört bir yanından Jack&Jones satış gruplarının katıldığı ve SS’24 Collection’ın tanıtıldığı özel bir etkinliğe eşlik etti. Kubilay Aka, modül olduğu dönemde yaptığı kampanya ile denim alanında dünyanın en hızlı büyümesini göstererek ‘Denim Country’ ve ‘Best Sales Team’ ödüllerini kazanan Jack&Jones Türkiye’nin ödüllerini almak için sahne aldı. .

3 gün süren dolu dolu bir programla ülkeyi gezdikten sonra İstanbul’a dönen Kubilay Aka, “Kentte dolaşırken kendinizi moda sayfalarına bakıyormuşsunuz gibi hissettiren Danimarka sokakları tek kelimeyle büyüleyiciydi. “Jack & Jones’un genel merkezini ve ekiplerinin çalışma ruhunu gözlemlemek gerçekten ilham vericiydi.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

muradiye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu