Yaşam

Melis Bilen, Cumhuriyet Bayramı heyecanını İngiltere’ye taşıyacak!

Melis Bilen, merakla beklenen yeni İngilizce teklisi “Let’s Do It Now” ile müzikseverleri bir kez daha büyülemeye hazırlanıyor. Kendine has bestesi ve sözleriyle özel bir çalışma olan bu müzik, 24 Kasım 2023 tarihinde tüm dijital platformlarda sizlerle olacak. Bu tarihi not almayı unutmayın!

“Let’s Do It Now”, Melis Bilen ile Amerikalı rap sanatçısı RadetKg’nin benzersiz bir işbirliğidir. RadetKg’nin etkileyici rap performansı müziğe dinamizm ve etkileyicilik katarken, müziğin orijinal düzenlemesi yetenekli müzisyen Emrah Türken’e ait.

Kendisi de İngiltere’de ikamet eden Melis Bilen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu İngiltere’nin Manchester kentindeki Manchester Konsolosluğu’nun düzenleyeceği Cumhuriyet Balosunda yaşayacak. Gecede İngilizce ve Türkçe müziğiyle sahne alacak olan Bilen, Kasım ayı sonunda yayınlayacağı yeni Türkçe müziği için şimdiden hazırlanıyor.

Geçtiğimiz ay yayınlanan ve büyük ilgi gören “Görüntü Her Şeydir” şarkısının ardından müzikseverlerin büyük heyecanla beklediği “Let’s Do It Now” için geri sayım başladı. Melis Bilen’i takip etmeye devam edin ve 24 Kasım’daki bu mükemmel şarkıyı kaçırmayın!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

andirinhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu