Yaşam

Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm İzle Ekranı: Tetikçinin Oğlu, Son Bölüm, Tek Parça, Full İzle

FOX’un yeni sezonunda drama ve aksiyonu bir araya getiren dizisi Nişancının Oğlu 6. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Şevket Çoruh, Timuçin Esen ve Genco Özak’ın paylaştığı O3 Medya ve Same Sinema’nın Tetikçinin Oğlu yakında final yapmaya hazırlanıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Nişancının Oğlu son bölüm tek modül full izleme ekranı…

Tetikçinin Oğlu son bölümde; Alexander ve Korkmaz, uzun süredir devam eden nefes kesen bir çekişmede bir kez daha omuz omuza mücadele ediyor.

Birbirlerine düşman hale gelen ikili, yaşanan olayla birlikte geçmişi yad edecek ve yeniden birlikte çaba için kolları sıvayacak.

Düştüğü tuzağın bedelini ödemek isteyen İskender herkesi yanına toplar ve yürek burkan bir baskın yapar. Sibel, Yunus’tan kaçmaya çalışırken yine yakalanır.

Oğlu Umut ile kendisini beklenmedik bir durumun içinde bulur. Babası Korkmaz’ı hiç dinlemeyen ve Sibel için yine hayatını tehlikeye atan Metin pes eder.

Metin artık Yunus’un elindedir ve İskender’in emrini beklemektedir. Korkmaz ise namlunun ucunda olan oğlu Metin için harekete geçecek.

Tetikçinin Oğlu Önceki Bölümde Ne Oldu?

Korkmaz’ı bırakıp gidemeyen Metin, bu kez babasını kurtarmak zorundadır. Son derece duygusal bir yüzleşme sonucunda ikilinin bağında yepyeni bir sayfa açılır. Sürpriz ziyaretleri hem geçmişe ışık tutacak hem de baba ile oğlu zorlu bir sınavdan geçirecektir. Metin, Sibel’e kendisini affettirmeye çalışırken, tek çabası çocuğunu imanda tutmak olan Sibel, yaşadığı büyük kayıpla sarsılır. Korkmaz, oğlunu korumak için başka bir yol denemeye karar verir. İskender ise bu kez Korkmaz’ı tuzağına çekmeyi başarır. İskender ve Korkmaz yeniden karşı karşıya gelirken başlarına geleceklerden habersizdirler. Metin, Korkmaz’ın yokluğunda kendisini büyük bir tehlikenin içinde bulurken, Sibel bu kez Yunus’tan kaçamayacak.

Shooter’s Son Part 6 Tek Kesim İzleme Ekranı

BÖCEĞİN OĞLU SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

aydincik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu