Haber

Yakın pozlarının dikkat çekmesi üzerine Murda’nın Hadise’ye yer kapattığı iddia edildi!

Geçen yazın popüler olan ‘İmdat’ düetinden sonra Hadise ve Murda ikilisi ‘Dönene Kadar’ adlı yeni müzikleri ile geri dönüyor! Ancak ikilinin yakın pozlarının ardından aşıkların aklında ‘Arada aşk var mı?’ sorularıyla birlikte geldi… Sana Söylemezsem magazin programının sunucularından Pınar Eliçe, geçtiğimiz günlerde Murda’nın Hadise’ye oda kapattığı tezini paylaştı! Detaylar burada. ?

Bildiğiniz üzere Murda ve Hadise ikilisi, geçtiğimiz yaz aylarında düşmeyen ‘İmdat’ düetinin ardından yeni şarkıları ‘Sen Dönene Kadar’ ile müzik listelerinde şimdiden zirveye yerleşti.

Geçtiğimiz 19 Mayıs’ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği festivale giden ikilinin performansları büyük beğeni topladı.

Ancak keyifli müzik ve başarılı performansların yanı sıra aralarında 3 yaş fark bulunan Murda ve Hadise’nin paylaştığı fotoğraflar ve yakın pozlar hayranlarını merakta bıraktı.

“Arada aşk var mı?” Pozlar, izleyenlere Hadise’nin eski eşi Mehmet Dinçerler’le birlikteyken çektiği fotoğrafları hatırlattı.

İkiliyle ilgili dedikodular gün geçtikçe büyümeye devam ederken, Ben Söylemezsem!

Eliçe, birkaç gün önce Murda’nın Hadise ve diğer yakın arkadaşlarına mekan kapattığını, ikisinin burada oldukça samimi olduğunu iddia etti.

“Üç beş gün önce Arnavutköy’de gece yarısı kapalı bir lokanta açıyorlar, bir sürü rapçi çocuklarla bir arada. Murda ve Hadise arkadaşça eğleniyor.” dedi Elis.

Ayrıca Hadise’nin çok daha hareketli, dışa dönük bir karakter olduğunu, Murda’nın ise tam tersine söylentilere göre mülayim bir insan olduğunu öne sürdü.

Hayran grubu ve hayranlar ikiliyi sosyal medyada oldukça sevdiklerini söylüyor.

Bu çift hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlara git!

haber-hani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu