Teknoloji

Ubisoft, Assassin’s Creed Nexus VR Projesini Duyurdu!

 
Ubisoft, Quest 2, Quest 3 ve Quest Pro sanal oyunları için Assassin’s Creed Nexus VR projesini duyurdu. Oyun bu yıl piyasaya sürülecek. Assassin’s Creed Nexus VR oyununun tam sunumu, 12 Haziran TSİ 20:00’de gerçekleştirilecek olan Ubisoft Forward etkinliğinde yapılacak.
 
Ubisoft, Assassin’s Creed evrenini genişletmeye devam ediyor
 
 
 
Ubisoft, Meta Quest sunumu sırasında duyurulan Assassin’s Creed Nexus VR projesi ile birlikte Assassin’s Creed oyununu birçok platforma taşımayı planlıyor. Şu anda birçok Assassin’s Creed oyunu geliştiriliyor ve bu oyunların her biri oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Yeni VR projesi hakkında pek bir şey bilinmediği için şu sıralar Ubisoft Forward etkinliğini bekliyoruz.
 
Assassin’s Creed Nexus, Splinter Cell VR oyunu ile birlikte ilk kez 2020 yılında düzenlenen Oculus Quest 2 sunumunda duyurulmuştu. Dönemin Ubisoft’un ürün geliştirmeden sorumlu Başkan Yardımcısı Elizabeth Loverso, her iki oyunun da sıfırdan sanal gerçeklik için geliştirildiğini ve oyuncuların aşina olduğu serinin temellerini içerecek. Ancak bu noktada Assassin’s Creed Nexus projesi hayattayken Splinter Cell VR oyunu iptal edilmişti.
 

https://twitter.com/assassinscreed/status/1664327200764461057

 

altintashaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu