Haber

Antalya’yı söndüren Kayseri itfaiyesi şehre döndü

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kent genelinde doğal afetler ve trafik kazaları başta olmak üzere birçok olaya anında müdahale eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Antalya ili Kemer’de yaşanan doğal afetlere de kayıtsız kalmayarak çalışmalara katıldı.

Sıcak havalarda artan yangınlarda söndürme çalışmalarına destek görevini üstlenen Büyükşehir İtfaiyesi, Antalya’da yangın bölgesinde görev yaptı.

Yangının kontrol altına alınmasının ardından Kayseri İtfaiyesi ekipleri şehre dönerken, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da yangın bölgesinden sık sık bilgi alarak konuyu bizzat takip etti.

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ HER KÖŞEDE

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Memduh Büyükkılıç yönetimindeki donanımlı ve deneyimli itfaiye teşkilatı ile sadece Kayseri’de değil yurdun her köşesinde değerli hizmetini yerine getiriyor. Bu kapsamda yangın, sarsıntı ve sel gibi afetlerde can ve mal kaybını en aza indirmek için çaba sarf eden Büyükşehir İtfaiyesi, cankurtaran çalışmalarıyla afet bölgelerinde yaraları sarmaya çalıştı.

bismilajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu