Haber

BULDUĞU 6 BİN 600 LİRAYI BANKAYA TESLİM ETTİ

Afyonkarahisar’da Kadir Görgülü, ATM’de bulduğu 6 bin 600 TL’yi bankaya teslim etti. Bir süre sonra gelen sahibi parayı teslim alarak, Kadir Görgülü’ye teşekkür etti.

Afyonkarahisar Valiliği’nde görevli Kadir Görgülü, geçen hafta cuma günü bir banka şubesindeki ATM’ye süreç yapmak için geldiği sırada, para haznesinin kapağının açık olduğunu fark etti. Orada bulunan parayı alan Kadir Görgülü, bunu çabucak banka şubesinin müdür yardımcısına teslim etti. 6 bin 600 TL’yi unutan sahibi de kısa süre sonra bankaya gelerek parasını aldı.

‘2011’DE 65 BİN LİRA BULMUŞTUM’

Parayı gördüğünde biraz heyecanlandığını söyleyen Kadir Görgülü, “Aldım parayı, kendi işlememi bıraktım. İçeri girdim parayı teslim ettiğimde paranın sahibi geldi, müdür yardımcısı da beni tebrik etti, teşekkür ettiler. O ortada paranın sahibi de teşekkür etti. Memnun oldum, duygulandım hakikaten. Benim bu ikinci sefer para buluşum. Valimiz Sayın İrfan Balkanlıoğlu tarafından 2011’de valilikte çalışıyordum, Hanönü Caddesi’nde 65 bin lira buldum. Onun periyodunda de tıpkı periyodun Vilayet Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli’ye şahsen kendisine teslim ettim. Sayın Valimiz İrfan Balkanlıoğlu beni o vakit ödüllendirdi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu