Haber

Lüleburgaz Belediyesi’nin 1500 günlük faaliyeti ‘Aşkımız Lüleburgaz’da’

Lüleburgaz Belediyesi’nin 1500 günlük faaliyeti ‘Aşkımız Lüleburgaz’da’
Lüleburgaz Belediyesi’nin 1500 günlük faaliyetlerini içeren ‘Aşkımız Lüleburgaz’ kitapçığı şehrin çeşitli noktalarına dağıtıldı.
Lüleburgaz Belediyesi, 1500 günde verilen hizmetlerin yer aldığı ‘Aşkımız Lüleburgaz’ başlıklı kitapçığı yayınladı.
Kültür sanattan çevreye, altyapıdan sosyal belediyecilik faaliyetlerine, ulaşımdan istihdama kadar pek çok hizmetin bir araya getirilerek okuyucuya sunulduğu ‘Aşkımız Lüleburgaz’ kitapçığı, Lüleburgaz’ın çeşitli noktalarına dağıtıldı. .
Kuşe kağıda basılan ve kaliteli görsellerle zenginleştirilen 101 sayfalık kitapçığın önsözünü Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli yazdı.
Kitapçıkta, Lüleburgaz Belediyesi’nin 2019 yılından günümüze kadar yürüttüğü bazı çalışmaların öncesi-sonrası karşılaştırmaları, haberler ve etkinliklere ait fotoğraflar yer alıyor.
Kitapçık incelendiğinde Lüleburgaz Belediyesi’nin çevreye, tarihe, altyapıya, kültür ve sanata yaptığı yatırımların 1500 günde gösterdiği artış dikkat çekiyor.
Lüleburgaz’daki kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, odalar, esnaf, basın mensupları, belediye tesisleri, hastane, klinik ve eczanelere 1.500 adet basılı kitapçık dağıtıldı.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberfethiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu